grandgym lviv

Ми поширюємо ідею здорового способу життя у Львові, по вул. Чукаріна, 3. (Сихів, Верхній Шувар) Запрошуємо всіх активних мешканців міста до нашого тренажерного залу з добрими традиціями! Завжди раді новим справжнім друзям.
СПОРТ - ЦЕ ЖИТТЯ!
Наша спільнота спортивних людей зростає: тому що ми постійно підтримуємо один одного у ті часи, коли,здається,не лишається сил та мотивації. Ми не даємо клієнтам залишитися наодинці з власними проблемами, так само, як і вміємо радіти успіхам один одного . Ми постійно розширюємось, з нами залишаються назавжди, і через це до нас приходять нові спортсмени. Ми вдячні усім, хто з нами: ми виконуємо свою місію спеціально для Вас. Ми знаємо, що Ви прагнете бути у формі щодня, щосекунди. І цей стиль життя зробить Вас здоровими, красивими, щасливими та коханими. Культура духу, інтелекта, тіла є серйозною запорукою Вашого успіху!
Команда тренажерного залу GRAND GYM та наш тренерський склад, це висококваліфіковані спеціалісти, професіонали своєї справи, що мають вищу спортивно-педагогічну освіту. Ми постійно і невпинно вдосконалюємо свої знання та навички, виступаючи , обмінюючись власним досвідом, навчаючись у найкращих тренерів світу.